" הַחַיִּים וְהַמָּוֶת נָתַתִּי לְפָנֶיךָ הַבְּרָכָה וְהַקְּלָלָה וּבָחַרְתָּ בַּחַיִּים לְמַעַן תִּחְיֶה אַתָּה וְזַרְעֶךָ..." דברים , ל' ,י"ט"

אנו מייסדי המרכז, שלומי בוסקילה ואיריס לביא, הבנו על בשרנו במהלך חיינו, כי יכולנו לחסוך מאיתנו אי נעימויות ותסכולים רבים, לו היינו מתנהלים אחרת. מן הסתם, לו ניחנו בעבר בבינתנו בהווה, יכולנו לחיות חיים טובים יותר.

לא כל שכן, לו הורינו היו מדברים עימנו מתוך מודעות קיומית אמיתית, היינו זוכים לחיות חיים של אמת עבור עצמנו לספק השראה, משמעות וערכים לילדינו. נשאלת השאלה : מה היה חסר להורינו כדי להעביר לנו אמת זו וכיצד נוכל להעביר אותה כעת לילדינו ולאפשר להם חיים טובים ואמיתיים יותר ?

בהתבוננות שלנו על העולם, אנו נתקלים באנשים רבים שאינם מבינים מה באמת טוב עבורם וממשיכים להתנהל באי מודעות קיומית תמידית. ברוב המקרים אנשים מגיעים למקום אליו הגיעו שלא מבחירה אלא מצורך.

מה שמוביל אותנו, כל אחד יכול לערוך תיקון בעצמו ולחיות חיים מלאים של הגשמה עצמית ואושר אמיתי, המתאים ונכון להם.

גילוי האמת והמודעות להם חשובים ביותר, אך זו חצי הדרך לשינוי. מבלי לזהות ולהכיר את ההתנהלות הקיימת ולפעול כדי לשנות אותה, נמשיך בדרך ההרגלית, המובנת מאליה, שלא שירתה אותנו עד כה. בידינו הבחירה לעשות את השינוי.

אכן כדי לערוך את השינוי, יש לעבור תהליך מאומץ לעיתים וחסר פשרות. ככל שהגילוי העצמי נעשה מוקדם יותר, נחסך סבל מיותר וניתן לחיות חיים ארוכים וטובים יותר.

אנו מייסדי המרכז חובקים 80 שנות ניסיון אישי ומקצועי ,ידע עשיר וכלים בהובלת עסקים להגשמת יעדיהם להצלחה.

המרכז שלנו בעל פוטנציאל עצום להעניק ללקוחותינו חוויית אימון שלמה תלת-רבדית משולבת: רגשית, מנטלית ועסקית, תוך ליווי מקיף ויסודי בד בבד של שנינו יחד.

במהלך התהליך הלקוחות לומדים לפרק את מחשבותיהם, לחדד את המנטליות הגלומה בהם, לשחרר רגשותיהם ולצאת לדרך חדשה.