" הַחַיִּים וְהַמָּוֶת נָתַתִּי לְפָנֶיךָ הַבְּרָכָה וְהַקְּלָלָה וּבָחַרְתָּ בַּחַיִּים לְמַעַן תִּחְיֶה אַתָּה וְזַרְעֶךָ..." דברים , ל' ,י"ט"

אנו מייסדי המרכז, שלומי בוסקילה ואיריס לביא, הבנו על בשרנו במהלך חיינו, כי יכולנו לחסוך מאיתנו אי נעימויות ותסכולים רבים, לו היינו מתנהלים אחרת. מן הסתם, לו ניחנו בעבר בבינתנו בהווה, יכולנו לחיות חיים טובים יותר.

לא כל שכן, לו הורינו היו מדברים עימנו מתוך מודעות קיומית אמיתית, היינו זוכים לחיות חיים של אמת עבור עצמנו לספק השראה, משמעות וערכים לילדינו. נשאלת השאלה : מה היה חסר להורינו כדי להעביר לנו אמת זו וכיצד נוכל להעביר אותה כעת לילדינו ולאפשר להם חיים טובים ואמיתיים יותר ?

בהתבוננות שלנו על העולם, אנו נתקלים באנשים רבים שאינם מבינים מה באמת טוב עבורם וממשיכים להתנהל באי מודעות קיומית תמידית. ברוב המקרים אנשים מגיעים למקום אליו הגיעו שלא מבחירה אלא מצורך.

מה שמוביל אותנו, כל אחד יכול לערוך תיקון בעצמו ולחיות חיים מלאים של הגשמה עצמית ואושר אמיתי, המתאים ונכון להם.

גילוי האמת והמודעות להם חשובים ביותר, אך זו חצי הדרך לשינוי. מבלי לזהות ולהכיר את ההתנהלות הקיימת ולפעול כדי לשנות אותה, נמשיך בדרך ההרגלית, המובנת מאליה, שלא שירתה אותנו עד כה. בידינו הבחירה לעשות את השינוי.

אכן כדי לערוך את השינוי, יש לעבור תהליך מאומץ לעיתים וחסר פשרות. ככל שהגילוי העצמי נעשה מוקדם יותר, נחסך סבל מיותר וניתן לחיות חיים ארוכים וטובים יותר.

אנו מייסדי המרכז חובקים 80 שנות ניסיון אישי ומקצועי ,ידע עשיר וכלים בהובלת עסקים להגשמת יעדיהם להצלחה.

המרכז שלנו בעל פוטנציאל עצום להעניק ללקוחותינו חוויית אימון שלמה תלת-רבדית משולבת: רגשית, מנטלית ועסקית, תוך ליווי מקיף ויסודי בד בבד של שנינו יחד.

במהלך התהליך הלקוחות לומדים לפרק את מחשבותיהם, לחדד את המנטליות הגלומה בהם, לשחרר רגשותיהם ולצאת לדרך חדשה.

מייסדי המרכז – ( מנכ"לים שותפים )

איריס לביא

מאמנת ומאבחנת רגשית, מומחית בבניית פרזנטציות עסקיות (מצגות ) ובאימון לעמידה מול קהל, ומנחת קבוצות מוסמכת, מאמנת עסקית. יש אירועים בתחילת החיים עוד בילדותנו שהשפיעו ועדיין משפיעים על מהלך השנים הבאות, לעיתים עד לסוף ימינו. באחד מימי הסתיו בגיל 34 התעוררתי בבהלה, מזיעה כולי, מבלי יכולת לנשום, וייאוש אין סופי, הרגשתי, שאם אני לא מצילה את עצמי עכשיו, אני פשוט חדלה מלהתקיים. אפשר לומר שהיה לי הכל, בית מסודר 4 ילדים, בן זוג, פרנסה טובה, אבל… וזה האבל הכי גדול…. לא הייתי אני… הרגשתי שנבלעתי בתוך מעגל החיים, איבדתי שמחת חיים, אנרגיה ירודה, ואני לא מכירה בכלל מי אני ומה אני רוצה. ידעתי שאני סוחבת משקל כבד, אך התעלמתי ממנו, במחשבה שאוכל להתגבר עליו, אך המציאות הייתה שונה לחלוטין. בנקודת הזמן הזו הבנתי שאני צריכה לטפל בטראומה שחווית בגיל צעיר (גיל 6) שליוותה אותי לאורך כל החיים, החל מתפיסת העצמי שלי, ילדה מרצה / אישה מרצה / אמא מרצה , שמסתירה את עצמה, חווה את עצמה כ"ברווזון מכוער", לא שייכת לסביבה. וכך החל המסע שלי, להבין מי אני מה אני רוצה ומהן היכולות שלי. המסע הזה דרש ממני לפגוש את הכאב שבי, את הרגשות המודחקים, את ההתעלמות מהרצונות שלי, פירקתי את ה"אמיתות" שלי כלפי עצמי כמו אני לא... יכולה / מסוגלת / ראויה ועוד... מלווה בלא מעט נפילות וכאבים. מסע שלא נגמר, אך יחד עם זאת מתגמל ביותר! כיום אני עובדת עם א-נשים, להכיר את עצמם ואת המתנה הגלומה בהם ולהוציא אותה החוצה אישית / עסקית. לחיות את החיים ולא לחיות בצילם / לידם. אני חיה מתוך בחירה - מובילה את עצמי ולא החיים בוחרים לי איך לחיות. ב-15 שנים האחרונות מובילה נשים וגברים לדרך חיים חדשה של אושר, הגשמה והצלחה. בעלת ניסיון, הכשרה וידע מקצועי של למעלה מ- 20 שנה בתחום. לומדת ומשתלמת כל הזמן, אצל מיטב המנטורים בארץ, שואפת ופועלת למצוינות לאורך כל הדרך, ומקפידה להתעדכן ולהשתלם בתחום בכל עת. המוטו שלי: ' יש בכולנו מתנה, העזו לחשוף אותה '.

שלומי בוסקילה

הסטודנט הנצחי בבית הספר של החיים. אמן חכמת הרחוב. בעל 30 שנות ניסיון בעסקי מיזוג אוויר ויזמות נדל"ן בארץ. לאחר 30 שנות עבודה כקבלן מיזוג אויר, הרגשתי שעבדתי אך ורק בשביל כסף, הגעתי לעסק הזה מתוך צורך הישרדותי, לא מבחירה אמיתית. בתקופה הזו קמתי בכל בוקר, בתחושת ריקנות, המצב אפילו היה שהיו לי יותר ימים שבהם ביקשתי למות, מאשר ימים שבהם קמתי שמח ומאושר, היית כמו מת מהלך , לא ממש הכרתי את עצמי, אפשרתי לחיים לסחוב / להוביל אותי ולא להיפך. נכשלתי יותר משהצלחתי, הגעתי למצב שהייתי על סף פשיטת רגל, הונו אותי בסכום של 800,000 ש"ח, ובכל זאת קמתי חזרה. עשיתי זאת כי למדתי רק לשרוד, אך לא לחיות ברווחה. עבדתי בעיקר בשלוף, מה שיוצא אני מרוצה, ולא עצרתי לשאול מה אני באמת רוצה, הנשמה שלי התרוקנה, הרגשתי חיי מת , לא ידעתי מי אני , מה אני רוצה, מה הם החלומות האמיתיים שלי, ובכלל לא הבנתי מה זה לחלום. בנקודת משבר בגיל 50, סגרתי את העסק עצרתי את החיים כשאני על מהירות 200 קמ"ש, הפסקתי לנשום בכל רובד בחיים, ויצאתי למסע שלם של גילוי עצמי, הסתובבתי בארה"ב במשך שנה, שם התחלתי להבין מה עובר עלי ומי אני. כשחזרתי לארץ התחלתי להשתלם אצל מיטב המנטורים על מנת להכיר את עצמי ואת החוזקות שלי, וכאשר גילית וחיזקתי את עצמי, הבנתי שלאור מסע חיי אני יכול לסייע לאנשים כך שיחסכו מעצמם מסע חיים שלם ויתחילו להיות הם עצמם כבר היום. שילמתי מחיר כלכלי ואישי כדי להעביר את מה שאני יודע לעולם. קריאה פנימית אמרה לי, "לא סתם עברת את המסע הזה לך תעביר את המסר לעולם" - וזה מה שאני עושה! עוזר לאנשים להכיר קודם את עצמם, את חוקי היקום שסביבנו ואז לדעת לפעול מתוך מקום של עוצמה ובחירה! להראות להם שהעולם מלא אפשרויות נגישות. ב-10 השנים האחרונות אני מוביל ,אנשי עסקים ואנשי עסקים לעתיד, באופן חסר פשרות לגילוי האמת על עצמם, על העסק שלהם, על הכלכלה העולמית. בזכות הכשלונות הרבים, אני מסוגל להוביל אנשים לשינוי, מתוך אחריות גדולה לתהליך. והכי חשוב לי זה, להעביר אנשים להליכי שינוי תודעה, על מנת להשפיע על דורות ההמשך, ילדים נכדים נינים.... מאסטר ב- NLP. מאמן עסקי. המוטו שלי : כל יום הוא מתנה.