" הַחַיִּים וְהַמָּוֶת נָתַתִּי לְפָנֶיךָ הַבְּרָכָה וְהַקְּלָלָה וּבָחַרְתָּ בַּחַיִּים לְמַעַן תִּחְיֶה אַתָּה וְזַרְעֶךָ..." דברים , ל' ,י"ט"

בתור מייסד המרכז, שלומי בוסקילה, הבנתי על בשרי במהלך חיי, כי יכולתח לחסוך אי נעימויות ותסכולים רבים, לו הייתי מתנהל אחרת. מן הסתם, לו ניחנו בעבר בבינתנו בהווה, יכולנו לחיות חיים טובים יותר.

לא כל שכן, לו הורינו היו מדברים עימנו מתוך מודעות קיומית אמיתית, היינו זוכים לחיות חיים של אמת עבור עצמנו לספק השראה, משמעות וערכים לילדינו. נשאלת השאלה : מה היה חסר להורינו כדי להעביר לנו אמת זו וכיצד נוכל להעביר אותה כעת לילדינו ולאפשר להם חיים טובים ואמיתיים יותר ?

בהתבוננות שלנו על העולם, אנו נתקלים באנשים רבים שאינם מבינים מה באמת טוב עבורם וממשיכים להתנהל באי מודעות קיומית תמידית. ברוב המקרים אנשים מגיעים למקום אליו הגיעו שלא מבחירה אלא מצורך.

מה שמוביל אותנו, כל אחד יכול לערוך תיקון בעצמו ולחיות חיים מלאים של הגשמה עצמית ואושר אמיתי, המתאים ונכון להם.

גילוי האמת והמודעות להם חשובים ביותר, אך זו חצי הדרך לשינוי. מבלי לזהות ולהכיר את ההתנהלות הקיימת ולפעול כדי לשנות אותה, נמשיך בדרך ההרגלית, המובנת מאליה, שלא שירתה אותנו עד כה. בידינו הבחירה לעשות את השינוי.

אכן כדי לערוך את השינוי, יש לעבור תהליך מאומץ לעיתים וחסר פשרות. ככל שהגילוי העצמי נעשה מוקדם יותר, נחסך סבל מיותר וניתן לחיות חיים ארוכים וטובים יותר.

אנו מייסדי המרכז חובקים 80 שנות ניסיון אישי ומקצועי ,ידע עשיר וכלים בהובלת עסקים להגשמת יעדיהם להצלחה.

המרכז שלנו בעל פוטנציאל עצום להעניק ללקוחותינו חוויית אימון שלמה תלת-רבדית משולבת: רגשית, מנטלית ועסקית, תוך ליווי מקיף ויסודי בד בבד של שנינו יחד.

במהלך התהליך הלקוחות לומדים לפרק את מחשבותיהם, לחדד את המנטליות הגלומה בהם, לשחרר רגשותיהם ולצאת לדרך חדשה.

מייסד המרכז

שלומי בוסקילה

הסטודנט הנצחי בבית הספר של החיים. אמן חכמת הרחוב. בעל 30 שנות ניסיון בעסקי מיזוג אוויר ויזמות נדל"ן בארץ. לאחר 30 שנות עבודה כקבלן מיזוג אויר, הרגשתי שעבדתי אך ורק בשביל כסף, הגעתי לעסק הזה מתוך צורך הישרדותי, לא מבחירה אמיתית. בתקופה הזו קמתי בכל בוקר, בתחושת ריקנות, המצב אפילו היה שהיו לי יותר ימים שבהם ביקשתי למות, מאשר ימים שבהם קמתי שמח ומאושר, היית כמו מת מהלך , לא ממש הכרתי את עצמי, אפשרתי לחיים לסחוב / להוביל אותי ולא להיפך. נכשלתי יותר משהצלחתי, הגעתי למצב שהייתי על סף פשיטת רגל, הונו אותי בסכום של 800,000 ש"ח, ובכל זאת קמתי חזרה. עשיתי זאת כי למדתי רק לשרוד, אך לא לחיות ברווחה. עבדתי בעיקר בשלוף, מה שיוצא אני מרוצה, ולא עצרתי לשאול מה אני באמת רוצה, הנשמה שלי התרוקנה, הרגשתי חיי מת , לא ידעתי מי אני , מה אני רוצה, מה הם החלומות האמיתיים שלי, ובכלל לא הבנתי מה זה לחלום. בנקודת משבר בגיל 50, סגרתי את העסק עצרתי את החיים כשאני על מהירות 200 קמ"ש, הפסקתי לנשום בכל רובד בחיים, ויצאתי למסע שלם של גילוי עצמי, הסתובבתי בארה"ב במשך שנה, שם התחלתי להבין מה עובר עלי ומי אני. כשחזרתי לארץ התחלתי להשתלם אצל מיטב המנטורים על מנת להכיר את עצמי ואת החוזקות שלי, וכאשר גילית וחיזקתי את עצמי, הבנתי שלאור מסע חיי אני יכול לסייע לאנשים כך שיחסכו מעצמם מסע חיים שלם ויתחילו להיות הם עצמם כבר היום. שילמתי מחיר כלכלי ואישי כדי להעביר את מה שאני יודע לעולם. קריאה פנימית אמרה לי, "לא סתם עברת את המסע הזה לך תעביר את המסר לעולם" - וזה מה שאני עושה! עוזר לאנשים להכיר קודם את עצמם, את חוקי היקום שסביבנו ואז לדעת לפעול מתוך מקום של עוצמה ובחירה! להראות להם שהעולם מלא אפשרויות נגישות. ב-10 השנים האחרונות אני מוביל ,אנשי עסקים ואנשי עסקים לעתיד, באופן חסר פשרות לגילוי האמת על עצמם, על העסק שלהם, על הכלכלה העולמית. בזכות הכשלונות הרבים, אני מסוגל להוביל אנשים לשינוי, מתוך אחריות גדולה לתהליך. והכי חשוב לי זה, להעביר אנשים להליכי שינוי תודעה, על מנת להשפיע על דורות ההמשך, ילדים נכדים נינים.... מאסטר ב- NLP. מאמן עסקי. המוטו שלי : כל יום הוא מתנה.